UP

UP 1.0.59

Darmowa gra na Java z bohaterami filmu Odlot

Zalety

  • Odpowiedni poziom trudności
  • Łatwe sterowanie
  • Samouczek

Wady

  • Niezbyt ładna grafika
  • Szybko się nudzi

Niezły
6

UP to darmowa gra na Java. Oparta została na historii jaką znamy z animowanego filmu Odlot. Gra jest typową zręcznościówką, w której musimy pokonywać kolejne plansze, unikając wielu niebezpieczeństw i zbierając różne bonusy.

Zasady UP są banalnie proste. Za zadanie masz sterować latającym domkiem, uczepionym do balonów w taki sposób, aby uniknąć przeszkód i cało dotrwać do końca etapu. Przy okazji należy uważać na to, aby nie wyczerpał nam się zapas helu, który pozwala nam się unosić.

Akcja gry dzieje się zarówno w powietrzu jak i na lądzie, gdzie zobaczysz także głównych bohaterów z filmu. Sterowanie nie powinno stwarzać problemów, szczególnie, że gra oferuje prosty samouczek. Opanowanie zasad i sterowania nie powinno zając dłużej niż kilkadziesiąt sekund.

UP to typowa gra na telefony z platformą Java - nie zachwyca grafiką, czy grywalnością, ale jest doskonałym zabójcą nudy. Jeśli czekasz w kolejce lub jedziesz autobusem, to ta prosta aplikacja pozwoli Ci zająć się czymś chociaż na chwilkę. Od Ciebie zależy czy wystarczy to, aby grę pozostawić w telefonie na dłużej.

Opinie użytkowników o UP